Jak půjčit vůz

Návod na zapůjčení automobilu v naší autopůjčovně

Půjčování vozidel od naší společnosti není nikterak složité. Stačí se telefonicky, elektronicky, či osobně poptat na vozidlo, které si chcete zapůjčit. Pokud se jedná o něco náhlého, můžete také využit náš rychlý kontakt, který slouží k poptávání a rezervaci vozidel také v nočních hodinách. Milý a ochotný personál Vám sdělí, zda je vozidlo možné na požadovaný termín zarezervovat.

Na výběr je opravdu z velkého množství, takže se nemusíte bát, že by s půjčením byl nějaký zásadní problém. Dále se s námi můžete domluvit na tom, zda si chcete automobil vyzvednout v areálu naší společnosti nebo jej přistavit na místo určení v rámci Brna za mírný poplatek.

V den převzetí s sebou nezapomeňte vzít své doklady, které si u nás ofotíme a sepíšeme s Vámi smlouvu o zapůjčení vozidla. Tyto úkony Vám zaberou pouze pár minut a vy se pak již můžete ubírat svým směrem.

Pro Vaši bezpečnost jsou všechna vozidla řádně pojištěna a mají českou dálniční známku. V případě náhlé poruchy vozidla Vám přistavíme nové. Nabízíme také zapůjčení navigace a autosedačky zdarma.

Výhodou je, že si vozy můžete zapůjčit buďto za denní sazbu nebo za pouze sazbu hodinovou.

Vozidlo Vám bude zapůjčeno s plnou nádrží, tudíž podmínkou je, aby mělo při vrácení zase stejný stav nádrže jako při obdržení. Co se týče počtu ujetých kilometrů za dobu užívání půjčeného vozidla, nejste nijak omezeni. Je pouze na Vás kolik kilometrů s vozem ujedete.

Při vracení vozidla je nutné se opět domluvit, zda jej dovezete na naši adresu či se s námi dohodnete na jiném místě na území Brna.