Naše výhody

Výhody zapůjčení vozu u autopůjčovna SMÍŠOVSKÝ S.R.O.

Půjčování vozidel s námi přináší pro naše zákazníky celou řadu nedocenitelných výhod.

Jednou z nich je například to, že si u nás vybere opravdu každý. Na výběr totiž máme velký výběr různých druhů automobilů, které můžete vybírat podle nejrůznějších atributů. Cena je dostupná opravdu pro každého zákazníka.

Rezervovat vozidla můžete ve dne i v noci díky naší službě non stop. Takže i když Vás zaskočí nenadálá situace, jsme připraveni Vám pomoci opravdu kdykoliv budete potřebovat.

Dalších benefitem je, že si pro vozidlo nemusíte jezdit až k nám, po domluvě Vám ho rádi za nepatrný poplatek přistavíme na jakékoliv místo v Brně.

Sepsání smlouvy s naší společnosti je záležitost, která Vám nezabere moc času, tudíž pak okamžitě můžete odjet s vozem pryč.

Vozidlo Vám bude poskytnuto s plnou nádrží, což je velkým přínosem, neboť nebudete muset okamžitě po odjezdu vyhledávat benzinovou pumpu.

Všechny automobily mají havarijní pojištění a připojištění asistenčních služeb. V případě nenadálé poruchy Vám přistavíme náhradní auto, abyste mohli v cestě pokračovat dál.

Dále také všechny vozy mají českou dálniční známku, takže se nemusíte zaobírat jejím pořizováním na pouhých pár dní.

U naší autopůjčovny se nemusíte bát žádného limitu na počet ujetých kilometrů. Můžete jich ujet, kolik budete Vy sami chtít.

Pokud budete mít zájem zdarma Vám k Vašemu zapůjčenému vozu, poskytneme dětskou autosedačku a navigaci zcela zdarma.

Dalším pozitivem je také to, že vozy si nemusíte půjčovat na celý den a zaplatit tak denní sazbu, můžete se s naším personálem domluvit na hodinové sazbě a zaplatit tak jen počet hodin.