Likvidace autovraků

Dosloužilo vaše vozidlo a vy potřebujete udělat místo novému vozu? Věděli jste, že váš vůz je nyní klasifikován jako vozidlo s ukončenou životností a řadí se do kategorie nebezpečných odpadů? Takový nebezpečný odpad je potřeba řádně zlikvidovat.

Ekologická likvidace vozidel Brno a okolí

Zabýváme se ekologickou likvidací vozidel v Brně a okolí. Nabízíme odtah vašeho vraku za příznivé ceny a jeho následnou řádnou likvidaci podle požadavků EU. Věděli jste, že za ekologickou likvidaci vašeho vozu ze zákona neplatíte? Od nás navíc dostanete za likvidaci kompletního vozidla bonus!

Cílem ekologické likvidace je zejména stahování nebezpečných odpadů z životního prostředí a zvýšení možnosti recyklace obnovitelných součástí vašeho starého vraku. Ekologickou likvidací vašeho vozu přispíváte ke zlepšení životního prostředí.

Neváhejte a kontaktujte nás již dnes. Provedeme řádnou likvidaci vašeho vozidla a vystavíme vám doklad o jeho ekologickém zlikvidování. Vozidlo je nyní již možno odhlásit z registru a vám už nezbývá než těšit se z vašeho nového vozu!