Autopůjčovna

Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Všechna vozidla mají hav. pojistku, zák. pojistku, připojištěno čelní sklo, asist. služby, dáln. známku… V případě poruchy bude přistaveno náhradní vozidlo! Cena za pronájem je konečná, limit km není! K VOZIDLU MOŽNOST ZAPŮJČENÍ NAVIGACE ZDARMA! MOŽNOST ZAPŮJČENÍ DĚTSKÉ AUTOSEDAČKY ZDARMA

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ S.R.O.

Nemáte k dispozici automobil a potřebujete se dostat z bodu A do bodu B? Máme pro Vás řešení! Jsme půjčovna aut v Brně, která funguje non stop a nabízí celou řadu nejrůznějších druhů aut k zapůjčení.

V naší autopůjčovně si můžete vybrat z kategorií osobních vozidel, dodávek a pickupů, nákladních automobilů, přívěsů a vozíků, a dokonce i autobusů.

Mezi našimi osobními vozy můžete najít různé typy automobilů s různým vybavením, od prvotřídních modelů jako je Mercedes Benz S 320 od 1800 Kč za den, až po Renault Scenic od 300 Kč za den.

Stejně tak v ostatních kategoriích poskytujeme množství aut s rozdílnými cenami, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Pronájem aut dle lokality: 

Auto Vám rádi přistávíme i v následujících lokalitách: 

Pronájem aut značek:

Pronajímáme auta všech velkých automobilových značek. Máme na výběr vozy:

Zapůjčení navigace, autosedačky zdarma

Velkou výhodou je především cenová dostupnost, možnost zapůjčení navigace či dětské sedačky zcela zdarma. Služby autopůjčovny poskytujeme jednoduše, rychle, v jakoukoliv denní dobu, dle Vaší potřeby.