Dodávky a pickupy

Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Všechna vozidla mají hav. pojistku, zák. pojistku, připojištěno čelní sklo, asist. služby, dáln. známku… V případě poruchy bude přistaveno náhradní vozidlo! Cena za pronájem je konečná, limit km není! K VOZIDLU MOŽNOST ZAPŮJČENÍ NAVIGACE ZDARMA! MOŽNOST ZAPŮJČENÍ DĚTSKÉ AUTOSEDAČKY ZDARMA

Dodávku nebo větší vozidlo potřebujeme ve svém životě mnohokrát. Pro ty, kteří potřebují něco těžkého převézt, chtějí se kompletně přestěhovat, nebo je jejich snem vyjet někam, kde se bez prostorného auta neobejdou, máme jednoduché řešení.

Naše dodávky využijete pro:

  • Při převážení většího počtu osob
  • Při stěhování
  • Při převozu objemného materiálu
  • Při transportu objemných věcí
  • Při cestování na dovolenou s větším počtem lidí a zavazadel

Na výběr máte z řady až 35 dodávek a užitkových automobilů, které se liší především svou cenou a velikostí. Najdete u nás značky Fiat, Iveco, Mercedes-Benz, Citroen, tedy ty nejlepší výrobce užitkových vozidel. Na základě Vaší poptávky Vám volné vozidlo dle výběru zarezervujeme na příslušný termín.

Pronájem dodávek dle lokality: 

V ceně půjčení dodávky je zahrnuto:

Pro Vaše pohodlné cestování mají všechny dodávky platnou dálniční známku České republiky, havarijní pojištění a připojištěny asistenční služby. V případě zájmu Vám také nabízíme zapůjčení navigace zcela zdarma. Pokud by došlo k porouchání vozidla, bude Vám přistaveno jiné.

Ušetřete čas a nechte si dodávku přistavit ke dveřím:

Vozidlo si můžete vyzvednout kdykoliv v areálu naší autopůjčovny nebo si jej nechat od nás přistavit na požadované místo v rámci Brna za 200 Kč.