Půjčovna dodávek Ivančice

Potřebujete přestěhovat nábytek, odvést větší množství materiálu nebo se chystáte na dovolenou a sháníte více prostoru pro rodinu i zavazadla? V tom případě se obraťte na nás!

S námi není zapůjčení dodávky žádný problém! Můžete vybírat z dodávek různých velikostí, značek i cenových relací za zapůjčení. Z naší nabídky si vyberete takovou dodávku, která bude nejvíce odpovídat vašim představám a požadavkům. V případě zájmu, jsme schopni a ochotni Vám s výběrem také poradit.

Veškeré naše dodávky jsou vybaveny dálniční známkou a jsou ve výborném technickém stavu, jelikož je pro nás důležité, aby se naši klienti mohli na vybraný automobil skutečně spolehnout! Samozřejmostí je havarijní pojištění automobilu a připojištění asistenční služby. V případě zájmu, je možné také bezplatné zapůjčení navigace či dětské autosedačky.

Naše služby jsou vám k dispozici NON-STOP, tedy 24 hodin denně. To v praxi znamená, že je možné zápůjčku dodávky poptávat a rezervovat v kteroukoliv denní i noční hodinu.

Byť má naše firma sídlo v Brně, za symbolický poplatek, jsme schopni přistavit vámi vybranou dodávku na konkrétní adresu v Ivančicích.

Těšíme se na spolupráci.