Půjčovna aut na stěhování

Kromě osobních automobilů nabízíme k zapůjčení také dodávky. Portfolio je široké, vybírat můžete z více než tří desítek automobilů vyhlášených značek. Vybrali jsme spolehlivé dodávky různých velikostí a dispozic.

Potřebujete na stěhování vůz s objemným nákladním prostorem, do něhož se vejdou všechny domácí spotřebiče i gauč? Máme. Máme i menší automobily, tak akorát na odvezení nového složeného nábytku do studentského bytu. Máme i větší modely, do kterých se kromě zavazadel vejde i větší posádka a ještě za ně můžete zapojit vozík. Třeba když potřebujete odvézt vodáky i s loďkami někam k řece. Pořádáte svatbu či rodinnou oslavu a nemáte čím dopravit na místo židle, výzdobu a rodiče? Nebo snad potřebujete jednorázově převézt těžké velké stroje a stavební materiál? Poradíme vám, který z našich vozů vám prokáže nejlepší službu.

Vozy zapůjčujeme po jihomoravském kraji. Kromě vynikajícího technického stavu mají i dálniční známku a připojištění pro případ havárie. Zaručujeme přistavení náhradního vozidla v případě technických obtíží.