Půjčovna dodávek Rosice

Potřebujete půjčit dodávku k převozu většího počtu lidí, nábytku, některého spotřebiče nebo jakékoliv jiné větší věci? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zapůjčíme některou dodávku z naší široké nabídky. Jsme nejlevnější autopůjčovna a půjčovna dodávek v Brně a okolí. Pokud nejste z Brna nebojte, rádi vám za drobný poplatek dodávku přistavíme na vámi požadované místo. Pokud tedy hledáte půjčovnu dodávek v Rosicích, i zde vám dodávku klidně  Autopůjčovna Smíšovský Brno přichystá na smluvené místo.

Všechna námi půjčované vozidla mají dálniční známku

Též mají havarijní pojištění a pojištění s asistenční službou v případě problému. Při zapůjčení si neúčtujeme kilometry. Všechny ceny, které máme v nabídce jsou již konečné. Jestliže u půjčené dodávky dojde k poruše, zajistíme vám přistavení nové dodávky a přeložení nákladu. Jestliže potřebujete vést v autě dítě, bezplatně vám zapůjčíme dětskou autosedačku.

Půjčení auta a dodávky využívají nejen obchodní společnosti, ale také převážně fyzické osoby. Výhodou je naše non-stop služba, díky které si můžete vůz zamluvit a vyzvednout v kteroukoliv denní dobu. 

Neváhejte a zamluvte si dodávku ve skvělém technickém stavu za super příznivou cenu kdykoliv na čísle +420 608 776 900. Jistě pro vás najdeme vhodné řešení a během chvíle můžete mít auto půjčené.