Přívěsy a vozíky

Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Všechna vozidla mají hav. pojistku, zák. pojistku, připojištěno čelní sklo, asist. služby, dáln. známku… V případě poruchy bude přistaveno náhradní vozidlo! Cena za pronájem je konečná, limit km není! K VOZIDLU MOŽNOST ZAPŮJČENÍ NAVIGACE ZDARMA! MOŽNOST ZAPŮJČENÍ DĚTSKÉ AUTOSEDAČKY ZDARMA

Vlastníte-li osobní automobil a nemáte jak dovézt náklad na místo určení, můžete využít našich služeb, díky kterým se Vaše převážení stane jednoduchým.

Půjčujeme přívěsy, vozíky a hengry po Brně a okolí, které si u nás můžete zarezervovat i v nočních hodinách, neboť naše autopůjčovna funguje non-stop.

Na výběr máme ze dvou plachtových vozíků, které si liší svými rozměry, dále vlek, na němž můžete převážet náklad do 3,5 tun, nebo hengr, který slouží k odvozu vozidel.

Cena půjčení vozíku

Ceny se pohybují od 200 do 400 Kč za den.

Na základě Vaší poptávky stačí požadovaný vozík, vlek, nebo hengr zarezervovat na Vámi určený termín. V den převzetí s Vámi sepíšeme smlouvu, zkontrolujeme Vaše doklady a převezmeme částku. Vše Vám zabere pouze pár minut a Vy se pak můžete věnovat úkonům, kvůli kterým jste vůz zapůjčili.