Půjčovna aut Škoda

Nutně potřebujete vůz, ale sami jej nevlastníte? Nebo je snad momentálně váš automobil Škoda nepojízdný? Ničeho se nemusíte obávat, každá situace má své řešení. A zrovna tato má řešení jasné – automobil Škoda si jednoduše půjčit.

Vlastnění vozu je mnohdy velmi finančně náročné (zvláště pokud je dřívějšího data výroby) a stojí kromě peněz také váš čas a energii. Není se tedy čemu divit, že stále více lidí využívá služeb autopůjčoven. Odpadají tím totiž starosti s pojistkami, zařizováním technické prohlídky, či opravami drobných či větších závad.

Naše vozidla Škoda disponují kromě naprostého základu také havarijní pojistkou, připojištěním čelního skla, mají zaplacené asistenční služby a všechny mají dálniční známku. Vy už tedy jen přijdete, vyberete si pro vás aktuálně nejvhodnější vůz a bez starostí se můžete vydat na cesty.

Volejte nonstop

V nabídce máme převážně vozy Škoda Octavia a Škoda Superb. Naše vozidla jsou ve špičkové kvalitě, avšak kdyby přece jen došlo k nějaké poruše, rychle zařídíme náhradní vozidlo.

Jezděte bez starostí a omezení počtu kilometrů. Jezděte s námi.