Půjčovna aut Toyota

Toyota se pyšní titulem největší výrobna automobilů na světě. Na trhu má dlouholeté působení a proto není od věci zmínit, že produkuje kvalitní auta, dodávky nebo například nákladní vozy. Značka má původ v Japonsku, ale výrobní závody má rozmístěné různ po světě. I v Evropě má spoustu výrobních linek, dokonce jednu je možné nalézt i v České republice - konkrétně v Kolíně. Bezesporu každý řidič zná znak Toyoty. Tvoří jej tři překrývající se elipsy, které spolu vytváří symbolické písmeno T.

Naše půjčovna aut zajišťuje také pronájem vozidel značky Toyota. Pokud v Brně a jeho okolí sháníte na pár dní slušný spolehlivý vůz nebo pouze na jednodenní projížďku offroad auto, jste tu správně.

Můžeme vám nabídnout jedinečný pick-up Toyota Tundra, který máme v nabídce. Pětimístný vůz se vyznačuje vysokým výkonem, nízkou spotřebou a prostornou korbou pro náklad. Je plně pojištěn a stejně jako jiné vozy v naší nabídce je obstarán dálniční známkou. K automobilu vám můžeme zdarma zapůjčit navigaci i autosedačku pro vaši ratolest. Pokud jste si tento vůz vybrali, neváhejte nás kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici 24 hodin denně.